2018.a eredamad hetked

See oli ilma poolest mega ilus aasta. Jaanuar, veebruar pakkus ilusaid talveilmasid. Kuum suvi kestis põhimõtteliselt maist septembrini. Ei mäletagi millal viimati jõulude ajal lumi maas oli, aga see aasta olid jõulud valged. Mõnus, just seda me vajasime.

Delfis avaldati pilt kus mina, Raigo Leinberg ja Priit Laos kustutame tööst vabal ajal põlevat maja. Saan aru, et see pilt kütab kirgi, kuid selliste elementaarsete tegude tegemine võiks olla nii tavaline kõigi inimeste jaoks, ning selle peale ei taha mina küll saada mingit ülistust ja mütsi maha võtmist. Sellise asja puhul on appi ruttamine ju iseenesest mõistetav.

Delfis avaldati pilt kus mina, Raigo Leinberg ja päästeameti ladvikust, Priit Laos kustutame tööst vabal ajal põlevat maja. Sellise asja puhul on appi ruttamine ju iseenesest mõistetav, ning selle peale ei taha mina küll saada mingit ülistust ja mütsi maha võtmist.
Guns’n Rose Tallinna lauluväljakul.
Peale suurt hipsteri folgi levima hakkamist, soovisin juba ammu viibida kontserdil kus kitarri keeled tõmmatakse pingule ja küte jookseb peale. Kuigi jah, Guns’n Roses on ehtne show business, siis just see oli see mida tahtsin kuulata. Lauluväljak oli rahvast täis ja kontsert oli vägev.
Töö
Ehitasin multifunksionaalset kõrvalhoonet.
Aasta käkerdajad
NR1
8 august, pillab Eesti kohal lendav Hispaania sõjalennuk raketi. Raketti ei leitudki.
NR2
Delfi sulges pildialbumi teenuse. Mul oli sinna tehtud väga korralikud reisialbumid. Piltidele lisatud iseloomustavad tekstid, albumeid olen linkinud reisiblogides jne. Ja nemad lihtsalt otsustavad ühel heal päeval teenuse sulgeda… . Nii pettunud.
Postimüük
Itaalia weebipoest ostsin lumelaua prillid, DHL toimetas need 22 tunniga mu kodu ukse ette. Aliekspressist ostsin stereo 3,5mm pulkotsa, et ühendada kõlar pleieriga. Pulga hind oli 59 senti. Hiljem ostsin täitsa proovi pärast 4 ventiiliniplit, hinnaga 9 senti. Kuidagi ei saa aru, kuidas see hiinlane need ventiiliniplid suutis müüa ja kodulinna postkontorisse tarnida 9 sendiga. Materjal, valmistamine, vahendustasu, saatekulu… . Samas Eesti siseselt vaid postkaardi saatmine maksab 65 senti!!
Auto
Mul on olnud võimalus omada elu jooksul seitset asutot. Opel Kadett, Honda Accord, BMW, MB W123 coupe, MB W124, Peugeot 407 ja selle aasta juulis soetasin MB W204. TA meeldib mulle väga. Ta on särtsakas ja ökonoomne. Veidi kurja ninaga kasulik perevagun. Sõitsin jälle veidi sihitult ringi ja tundsin ennast noorena.

Rapla
Rapla sai uue keskväljaku. Kellele meeldib, kellele mitte. Maitse asi. Vähemalt midagi tehti ja jääb loota, et sellel väljakul saab olema elu.

Rubriigid: Aasta kokkuvõtted. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s