2009.a eredamad hetked

12-21 Märts Prantsusmaa alpireis La Plagnesse. Siiani mulle kõige rohkem elamusi pakkunud talvereis.Blogi ülevaade:
http://www.snob7.spaces.live.com/blog/cns!619EF5FC38824DD2!879.entry
30juuli – 1 august käisime isa ja Kunnariga (tegelikult palju suurema kambaga) Soomes rally MM-i vaatamas. Rally võitis Mikko Hirvonen
Video:

30 oktoober kolisimine. Enne tegin vannitoas remondi ära. Vedasin kraanikausi torud teise seina ja vanni paigaldasime ka ümber. Nii sai vannituba palju parema paigutuse. Õppisin plaatima ja asi kukkus välja üsna ok. See väike remont oli aga soenduseks, sest nüüd tuleb 3-st remontida põrandast laeni.

Rapla vana kivisild sai renoveerimise käigus täiesti uue näo ja lisaks valmis päästeka taha päris uus sild. Päästekaga Kohila ja Alu poole minnes ei pea me enam läbi linna sõitma ja see on suur ajaline võit.

Rally maailmameistriks tuli Loeb, see on tal juba 6-tiitel. Järgmine aasta sõidetakse viimast aastat võimsate WRCmasinatega ja loodetavasti 2010 võidab Mikko Hirvonen. Jalka Meistrite Liiga võitis FC Barcelona. Barcal oli hooaeg haruldaselt edukas,võitsid 6 võidukarikat. Paremaks minna lihtsalt pole enam võimalik.Parimaks jalgpalluriks valiti Messi. Üliinimene Usain Bolt uuendasBerliini MM-il ennegi talle kuuluvat maailmarekordit 100m ja 200mjooksus, nüüd on see 9.58sek ja 19.19sekki. ULME!

2009/2010 aastavahetuse veedan päästekas tööl ja see vahetus on ühtlasi viimane 12 tunnine. Hommikul meid vahetav vahtkond asub juba 24h valvet pidama. 12h vahetused tulid 2 aastat tagasi, kui siseminister Pihl nii otsustas. 12h vahetused tema põhjendatud efektiivsust ei toonud. 24h on päästja sõbralikumad ja komando õppused ja tööd kulgevad paremini. Suur metsatulekahjude ajal olime nagunii 24h ja isegi 32h väljas. Kaugemalt tööl käivad mehed võidavad nüüd 50% kütte raha, sest kodu ja töökoha vahel sõitu on poole vähem. Samuti on parem omavahel päevi vahetada, see on suur pluss ka reisimisele mõeldes.

Meeldiv pildiklõps aastast 2009

100% Prantslane

100% Prantslane

Rubriigid: Aasta kokkuvõtted. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s