2007.a eredad hetked

Me saame lapse! Mis võiks olla suurem emotsioon? Ta on poiss ja ma tahan talle nimeks panna Ronald, või Roland. Kutt on juba minust ette jõudnud: issi pole euroopast välja saanud, aga tema käis emme kõhus ära Aafrika mandril. Vot selline äge sell! Tuneesia, Portugal ja Hispaania juba käidud  …täielik reisimeesKuum

Endal möödus 2007 aasta päästekas ja ehitusel tööd rabades. Märtsis käisime kambaga Alpides lumelauda sõitmas ja Juulis Merkega reis Portugali. Mõlevad reisisihtkohad olid paariaastatagused reisiunistused. Reisiblogid on siin juba olemas. Oktoobris käisime Brityga Helsingis ja meil oli väga vahva päev. Brityle oli see elu esimene välisreis.

Päästekas sai 15 Dets töödatud 13 aastat . 2008 aastal lõpeb “1tööl, 3 vaba” graafik ja algab 12 tunnise graafikuga töölkäimine. See hakib omaelu rohkem ära ja kas uue graafikuga on üldse võimalik mujal lisa teenimiseks? Enamus meist on äraootaval seisukohal ja eks näis mis saab. Samas olen end leidnud mõtlemas: et äkki aitab sellest tööst. Eks see hea graafik on ka olnud üks asi, mis sel tööl hoidnud. Oma elu parimad aastad sinna pannud (kuigi selle töö eest saanud väiksemat tasu, kui Eesti keskmine) võin öelda et ei kahetse midagi ja olen rahul, sest see töö on selline mis on mulle rahuldust pakkund. Päästekas ongi rohkem hobi ja ehitusel raban rahapärast.

2007 mida veel?

…Tänavu kevadel panime jälle tilli kasvama.  Saime päris hea saagi ja tegime tillikuubikuid.

…Jälgisime huviga webikaamerast musttoonekurg Tooni pere käekäiku. Avastasime selle võimaluse, kui Tallinnas toimus pronksõduri mäsu. See oli vahva aeg-ajalt netileht avada ja näha realajas, kuidas Tooni ja Donna munesid, haudusisid ja pojad üles kasvatasid. Kes teab, äkki oli see meile mingisugune inspiratsiooni allikas Lai naeratus

Käisin Rapla Atlile kaasa elamas

Mängib Rapla Atli, palli lööb Mihkel Maltsar

…Me oleme nüüd investorid! Naeratus Otsustasime oma raha järjepidevalt aksiatesse investeerida. Külv on tehtud, ja esialgu on eesmärgiks, et selle kaudu tuleks aastas ühe reisirahad.

Foto teemas arenesin niipalu, et ostsin elu esimese digipeegelkaamera NIKON D40

2007 aastal tehtud lemmikfotod on need (seebikaga tehtud):

Sevilla – Vana ja uus on omavahel harmoonias

Merke ja Roland (Roland alles emme kõhus)

Austria Alpid, Hintertux

Rubriigid: Aasta kokkuvõtted. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s